RMA Opti Life

 

V novém programu RMA Opti Life jsou zpřístupněny poznatky z psycho-somatické praxe o které je stále větší zájem. Vybíráme aktuálně nejlepší prostředky pomoci modernímu, přetíženému, nebo už nemocnému člověku. S RMA Opti poradenstvím a přístupem má člověk možnost převzít bezpečně do své režie zodpovědnost za sebe sama i za své uzdravení.

 

Jak prakticky probíhá péče a poradenství RMA Opti Life:

 

Pokud o důležitosti psychosomatiky a somatopsychiky víte již své, nabízíme možnost ponořit se hlouběji do teorie a hlavně praxe. Pořádáme konzultace a kurzy s praktickými informacemi a s přehledem všech směrů působení. Samotný způsob vedení kurzů podporuje zdravé sebepojetí a psychiku. Jen „chtít“ a „myslet si“ nestačí. Pokud se nám momentálně v životě nedaří, je změna myšlení a přístupu k sobě nutná.

 

Pro klienty RMA Centra je připraven:

 

  • informativní večer psychosomatiky a somatopsychiky, zde se i lidé hledající alternativní zdroje informací dozví vše o funkci fyzického těla, důležitosti psychiky a o tom, jak se cítit lépe, šťastně a jak se uzdravit. Tento večer je důležitý, jelikož je třeba, seznámit se a pochopit  principy, bez kterých se nelze pohnout dál
  • praktický měsíční kurz, je pro ty, kteří už vědí, že se mohou uzdravit sami, jen potřebují prokonzultovat, jak na to a neztrácet čas experimentováním a tápáním v nepřehledné nabídce alternativ.  Nedoporučujeme žádné doplňky stravy, léky či léčebné postupy a diagnostiky. Fungujeme na bázi podstaty člověka a jeho vrozené, i když v moderní dobou oslabené schopnosti žít a být zdravý.

 

Informativní večery:

 

ZÁŘÍ - termín se upřesní

účast   zdarma

Návštěva informativního večera má smysl pro kohokoliv, účastník získá nové znalosti a vhledy.

 

Praktický měsíční intenzivní kurz RMA Opti Life:

 

ZÁŘÍ - termíny jednotlivých běhů se upřesní

Když o psychosomatice a somatopsychice už máte určité informace, nabízíme Vám intenzivní kurz, který zahrňuje ucelený přehled všech směrů působení a praktické informace, aby se každý „dal dohromady“.

Změna myšlení a přístupu je nosná, pokud se nám v životě nedaří.

Dozvíte se, co a jak jíst a pít, jak odpočívat, relaxovat a pohybovat se, abyste neonemocněli, nebo se uzdravili.

 

Témata, která společně projdeme:

 

1.       Uzdravení a prevence

Jak je možné že se někdo uzdraví a jiný ne? Dost napoví odhalení žebříčku skutečných hodnot našeho těla. Psychika je nadřazena fyzickému tělu, proto podporujme psychohygienu a správné sebepojetí. Co je to zdraví a jak lze tento stav udržovat? Je normální být zdravý? To, že něco praktikuje většinová společnost, neznamená, že je to dobré.

2.       Jídlo

Jak fyzickému tělu dopřát vše co potřebuje, tou nejlepší cestou. Seznámení s poměry a kombinacemi nutrientů přirozených a funkčních potravin, bez chemie. Co dělat, aby jídlo nepůsobilo jako jed.

3.      Nápoje

Jak zajistit pitný režim na úrovni buněčných struktur, která úprava vody je vhodná a upozornění na skrytá nebezpečí. Hydratace a okysličení organismu.

4.      Pohyb , odpočinek, relaxace a regenerace

Jak dopřát fyzickému tělu přiměřený pohyb a správný odpočinek. Spíme správně? Jak zajistit regeneraci a rekonvalescenci při a po onemocnění.

5.      Praxe

Jak do svého každodenního programu šetrně a trvale zařadit veškeré poznatky z kurzu, které pomáhají a jsou všeobecně prospěšné a jak rozpoznat a vyloučit to, co právě vám ubližuje.

Výsledkem změny přístupu k sobě:

Zajištění dvojnásobné zpomalení stárnutí v dospělosti, komplexní regenerace a předcházení civilizačním onemocněním či jejich uzdravení. Získání schopnosti prožitků pocitu štěstí, klidu a jistoty, které k žití potřebujeme.

Nabídka psychoterapeutických služeb:

Nově nabízíme humanisticky zaměřenou nedirektivní psychoterapii pro dospělé a nedirektivní psychoterapii hrou pro děti a mladistvé. Využití je možné pro kohokoliv, od dvou let věku, krom těžšího mentálního postižení. Psychoterapeut, jak ze samotného názvu plyne, progresivně léčí duši – psychiku. Není zaměřením psycholog ani psychiatr. S těmito profesemi spolupracuje, ale jeho působení a výsledky jsou odlišné. Pozitivní změna a úleva se dostaví již po prvním setkání s terapeutem.

 

Kurz, totožný co do obsahu, se koná ve dvou modifikacích. Vyberte, která více vyhovuje vašim časovým možnostem:

Čtyři čtvrteční večery po 2,5 hodinách nebo dvě soboty po 5 hodinách.

 

Harmonogram kurzů: Termíny jednotlivých běhů budou upřesny.

 

Cena celého kurzu je  3 900,- Kč na osobu.

 

Dotazy a předběžné přihlášky prosím posílejte  na e-mail: recepce@rmacentrum.cz.

 

 

Těšíme se na Vaši účast.

Vyhledávání

Kontakt

R.M.A. CENTRUM s.r.o. Dukelských hrdinů 17
Praha 7
170 00
233 378 809
602 562 304

pracovnělékařské služby
- 777 562 311

Otevírací doba

Den Čas
Pondělí 7.00 - 16.00
Úterý 7.00 - 16.30
Středa 7.00 - 18.00
Čtvrtek 7.00 - 16.30
Pátek 7.00 - 13.00